Wydarzenia Wydarzenia

DRUŻYNA Z JAM MISTRZEM

W dniach 11-13.05.2023 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego
w Gronowie odbyły się XV Mistrzostwa w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu. Organizatorem tych mistrzostw było Nadleśnictwo Golub Dobrzyń. Drużyna Nasza w składzie: Pilewski Krzysztof, Zielaskiewicz Tomasz, Kozłowski Grzegorz, Nizio Rafał, Węgielewski Kamil, Żelazny Aleksander, Jankowski Kamil, Kozłowski Hubert w fazie grupowej  turnieju wygrała trzy mecze w stosunku 2:0 i jeden przegrała z drużyną z Dąbrowy 1:2 co i tak pozwoliło nam wyjść z pierwszego miejsca. W półfinale ku naszemu zdziwieniu dość gładko wygraliśmy z drużyną z  Osia 2:0. W finale przy głośnym dopingu kibiców zagraliśmy z drużyną
z Różanny i kiedy po pierwszym przegranym secie wydawać by się mogło że przegramy, następne dwa sety po zaciętej walce padły naszym łupem i tym samym po kilku latach przerwy zostaliśmy Mistrzami RDLP w Toruniu w Piłce Siatkowej. Najlepszym atakującym mistrzostw został zawodnik naszej drużyny Hubert Kozłowski. Kilku naszych zawodników doznało lekkich urazów, ale jak mówił słynny piłkarz George Best „ Ból jest chwilowy, sława trwa wiecznie”. W trakcie turnieju towarzyszyła nam grupa wiernych kibiców i nasz niezastąpiony fotograf  emerytowany leśniczy Krzysztof Synakiewicz oraz były zawodnik, obecnie również emeryt Roman Sochacki.

Organizatorom za wspaniałą atmosferę i profesjonalne przygotowanie turnieju, kibicom za wspaniały doping i wszystkim wiernym fanom siatkówki serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok